About Us

  • انتشارات آنلاین
  • وبسایت
  • فروشگاه
  • سیستم همکاری در فروش
نگزاوار


همکاری با اساتید دانشگاه

نگزاوار برای اولین بار در کشور سیستمی را طراحی کرده است که تمامی اساتید شاخص با ثبت نام در سایت و عقد قرارداد ، بتوانند به رایگان صاحب یک وبسایت شخصی شده و تمامی فعالیت ها و تعاملات خود با دانش آموزان را از این طریق انجام دهند.

پورتالی جامع برای دانش آموزان

دانش آموزان از طریق این وبسایت میتوانند به راحتی بهترین جزوات و محصولات آموزشی اساتید شاخص شهر خود را مشاهده ، برخی را به رایگان دانلود و برخی را به راحتی خرید و درب منزل تحویل بگیرند.

همکاری با معلمان

نگزاوار به تمامی معلمان این امکان را میدهد که محصولات آموزشی خود را از طریق اینترنت در سراسر کشور به صورت رایگان یا با پرداخت آنلاین به  دست دانش آموزان برسانند.

معرف اساتید...

این یک موقعیت بسیار عالی برای همه افراد است. سیستم نگزاوار به هر شخص که معرف یک استاد یا معلم باشد که از تعداد دانشجو یا دانش آموزِ بالایی برخوردار باشد و دارای جزوه، کتاب یا هر محصول آموزشی دیگر باشد . سودِ دائمی پرداخت میکند.این سود به میزان ۱۰ درصد از فروش هر محصول است.

دانشجویان

دانشجویان علاوه بر اینکه با استفاده از وبسایت اساتید خود با آنها در تعامل هستند همچنین میتوانند محصولات آنها را مشاهده و درصورت تمایل خریداری کنند. از طرفی هر دانشجو با توجه به داشتن جزوات و فایل های با ارزشی که دارد میتواند فروشنده باشد و کسب درآمد کند.

فروشندگانِ غیر رسمی

تمام اشخاصی که دارای مطالب و جزوات آموزشی هستند پس از ثبت نام در سایت و تایید مدیر ، صاحب یک پنل اختصاصی شده و میتوانند محصولات خود را از طریق این وبگاه در سراسر کشور به اشترراک بگذارند و به درآمد برسند.